O MNĚ

Mojí prioritou je Vaše spokojenost, a proto jsem připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby. Samozřejmostí je individuální přístup, pohodová atmosféra a dostatek času na řešení Vašich problémů. Těším se na Vaši návštěvu.

Homeopatie a já 

Jak jsem se k homeopatii dostala? Jednoduše. Poté, co dcera užívala jako roční dítko 4 x za rok antibiotika, což už mi nepřišlo normální, neboť neměla nějaké extra závažné choroby - nějaká ta viróza a angína, jsem se začala zajímat, jestli není nějaká jiná cesta ke zdraví, neboť tohle už byl začarovaný kruh oslabeného organismu. A ejhle, zjistila jsem, že existuje homeopatie, hledala jsem, kdo by nám pomohl. U prvního homeopata jsem byla úplně v šoku, ale příjemném, neboť se zajímal doslova o vše - na to lékaři neměli čas. Dcerku prohlédl, doporučil homeopatika a dcera se postupně začala uzdravovat. Tento homeopat pak přesídlil jinam, tak jsem hledala a zkoušela další homeopaty. Musím přiznat, že to byli lékaři, homeopatické léky už pak předepisovali rutinně, léky tím pádem někdy nemohly fungovat, a tak jsem hledala dál. A rozhodla jsem se, že je čas si v tomto oboru udělat jasno - jak to všechno funguje. 

Homeopatii studuji v Praze u Petra Zachariáše na Prague College of Classical Homeopathy. Samozřejmě, tento obor vyžaduje celoživotní vzdělávání, protože i když mi může pomoci speciální homeopatický software, tak znalosti, které homeopat má ve své hlavě, jsou nejdůležitější. Při studiu jsem zjistila, že homeopatie je mnohem složitější, než jsem předpokládala, a že se homeopatické léky nedají vybrat na základě jednoho příznaku. Po 2 letech intenzivního studia homeopatie v Praze jsem zhodnotila, že by byla škoda, nechat si získané znalosti v tomto oboru jen pro sebe a svou rodinu, a tak nabízím své služby v tomto oboru každému, kdo se takto chce léčit.

 

Masáže a já

Masáže se mi jevily jako výborný způsob, jak se dozvědět něco více o tom, jak naše tělo funguje (svaly, kosti a klouby, ale také akupresurní body a energetické dráhy - meridiány), jak je možné pomoci lidem, kteří mají někde problém, a nebo si jen chtějí odpočinout a uvolnit se. 

 

Aurická typologie a já

Aurická typologie mi pomohla pochopit mnohé stránky mé osobnosti včetně těch, kterých jsem se chtěla mermomocí zbavit. Teď již vím, že i to, s čím nejsem úplně spokojená, je mou nedílnou součástí. Jinými slovy, aurická typologie mi pomohla pochopit, proč, v mnoha ohledech, jsem taková, jaká jsem.