Masáže

Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny. Na první návštěvu si rezervujte dostatek času, budeme spolu hovořit o tom, jak Vám mohu pomoci. 

Moje nabídka zahrnuje masáž sportovní, vazivovou, velmi populární masáže k odstranění únavy čili relaxačníčínskou tlakovou masáž a masáž nohou An Mo. Nabízím možnost masáže celého těla, nebo jeho částí. 

Sportovní, vazivová, relaxační masáž

- jsou v naší kultuře chápány jako doplňkový rehabilitační a relaxační prostředek.  

Čínská tlaková masáž

Tento druh masáže navazuje na znalosti čínské tradiční medicíny, která patří k nejstarším a nejrozšířenějším diagnosticko-léčebným systémům na světě. Její kořeny lze nalézt v dílech starších více než 3000 let. Jedním z hlavních znaků tradiční čínské medicíny je její přístup k člověku založený na tělesné a duševní rovnováze.  

Při této masáži masér chápe člověka jako celek, zdůrazňuje celistvost organisxmu. Masírují se akupresurní body, včetně bodů na hlavě, a energetické cesty (meridiány). Masážní techniky jsou prováděny v oblasti hlavy, šíje, zad a končetin.  Kromě toho se také čínská tlaková masáž zaměřuje na práci s pokožkou, se svaly, čistí lymfatický systém a pomáhá při odstranění civilizačních chorob. Musíme však být připraveni, že se výsledky nedostaví ihned, ale přijdou postupně. Tyto masáže je vhodné doplnit dechovými a fyzickými cvičeními, na místě je upravit stravu a používat vhodné bylinky.

Čínská tlaková masáž upravuje vitální, emocionální a mentální síly každého z nás. Působí blahodárně na celý organismus, harmonizuje vnitřní orgány, zklidňuje mysl a duši.

Kontraindikace - kdy Vás nenamasíruju:

- nádorová onemocnění

- těhotenství

- při závažnějších krvácivých stavech (hemofilie, leukémie)

- horečka, infekční nebo zánětlivá onemocnění

- stavy pod vlivem alkoholu, drog a psychotropních látek 


NOVINKA - čínská masáž nohou An Mo

Masáž nohou An Mo je čínská uzdravující masáž reflexních zón, meridiánů a akupresurních bodů nohou. V dávných lékařských spisech jsou tato slova:

"Všichni lidé mají nohy, stejně jako všechny stromy mají kořen. Stárnutí stromu začíná kořenem a stárnutí lidí u nohou."  

Čínská masáž nohou An Mo má historii více než 2000 let, je součástí tradiční čínské medicíny a má účinky na jednotlivé orgány a lidské tělo jako celek. Masáž An Mo působí intenzivně působí na různé vrstvy kůže a tělo, uvolňuje a odblokovává energii.

Komu lze masáž doporučit? Všem :-) jako prevenci

Pro koho je tato masáž nevhodná (tzn. kontraindikace):

- infekční onemocnění

- gravidita (těhotenství)

- chronické závažné onemocnění

- rakovina

- plísňové onemocnění, kuří oka, kožní onemocnění - lze masírovat přes oděv

- trombóza a jiné cévní onemocnění - lze masírovat pouze plosky nohou


Mé masérské služby můžete využít přímo u Vás doma. Pro veškeré informace mě neváhejte kontaktovat.