Homeopatické poradenství

Trpíte chronickým či akutním onemocněním? Pak využijte mou homeopatickou poradnu. Homeopatie je léčba, která klade důraz na zdraví a celistvost lidské bytosti, na rozdíl od "moderních" léčebných metod, které pohlížejí na člověka rozkouskovaně. Základním cílem homeopatie není člověka léčit, ale uzdravit, a tím mu umožnit prožít jeho život maximálně spokojeně. 

Homeopatie má možnost léčit a vyléčit chronické i akutní onemocnění jak u dospělých, tak i u dětí. Na rozdíl od široce zavedené homeopatické praxe nejen v našem regionu, kdy homeopat /ka, ponejvíce lékař/ka, vybere lék rutinně během několika málo minut, na první pohovor u mě počítejte minimálně 1,5 hodiny, spíše dvě - je pro mě i pro Vás důležité, abych získala co nejvíce informací, které povedou k vybrání správného homeopatického léku. Nejsem lékař, lék Vám tedy nepředepíšu, ale doporučím. Pokud jste u mě již po této první konzultaci zaregistrováni, máte možnost bezplatných konzultací po telefonu či mailu. U chronických onemocnění následují kontroly stavu po 1-2 měsících, u akutních dle potřeby. 

Doporučení pro první konzultaci: Rezervujte si dostatek času (cca 1,5 hod. - 2 hod.), budeme spolu hovořit o tom, jak Vám mohu pomoci.